Hoe verdeel ik de taken in mijn team?

Het is om te beginnen zeker een goed idee om de taken te verdelen in een team. Als teamcaptain heb je vele petten op in voorbereiding van de Roparun en tijdens de Roparun. Naast organisator, ben je ook motivator, vertrouwenspersoon, crisismanager, teambuilder, personeelsmanager en natuurlijk het contactpersoon voor de Roparun organisatie.

Ga bij ieder teamlid na welke taken de voorkeur hebben en waar iemand goed in is. Misschien zit er wel iemand in het team die veel hardloopervaring heeft of wel eens bij een voetbalkamp alle catering heeft gedaan. Dat is ervaring die helpt om een rol te voltooien.

Bekijk eens dit draaiboek met een teamindeling van team 260 (2018).

Bekijk eens dit draaiboek met uitgebreide tips van team 302 (2018)

Bekijk eens dit inspirerende draaiboek van team 184 (2016).

Let op, dit zijn draaiboeken van voorgaande jaargangen. Zorg dat je altijd op de hoogte bent van actuele informatie door het reglement, deelnemersinformatie en nieuwsbrieven te lezen!

© 2023 Stichting Roparun | Alle rechten voorbehouden